Dzień Kobiet

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » Dzień Kobiet

8 marca to szczególny dzień w naszej szkole, dzień pełen radości i uśmiechu . Nie może być inny, bo to „ Dzień Kobiet”, święto wszystkich Pań, tych dużych i tych najmłodszych.

W ten wyjątkowy dzień Panie powitane zostały ciastem, lodami oraz drobnymi upominkami przygotowanymi przez Radę Rodziców i chłopców. To był tylko wstęp do  obchodów jakimi były akademia i wybory Miss Junior i Miss Szkoły Podstawowej w Jantarze. Krótkie przedstawienie kabaretowe przygotowali chłopcy z klasy piątej wspomagani przez członków samorządu szkolnego.

Po części artystycznej  przeszliśmy do  przedstawienia kandydatek na Miss i Miss Junior. Choć wyniki nie są w tej zabawie najważniejsze, to z kronikarskiego obowiązku należy odnotować, że w roku szkolnym 2017/2018 w kategorii „ Miss Junior” zwyciężyła Maja Cysarczyk z klasy III  ,  a w kategorii „Miss Szkoły Podstawowej w Jantarze Weronika Szatkowska z klasy V.