Zabawa karnawałowa klas starszych

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » Zabawa karnawałowa klas starszych

Zabawa karnawałowa klas starszych

W piątek 26 stycznia odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa klas starszych. Barwne postacie przebierańców wypełniały po brzegi salę taneczną. Humor dopisywał zarówno dzieciom, jak i ich wychowawcom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Do tańca przygrywał nam zespól naszych szkolnych DJów – Szymon, Karol i Olek.

Wszyscy bawili się cudownie. Nie zabrakło ciekawych konkursów i dobrej muzyki. Zabawa przerywana była pysznym poczęstunkiem.

Tegoroczna zabawa karnawałowa dostarczyła jej uczestnikom wielu niezapomnianych emocji i wrażeń. Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki wszyscy uczniowie niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek w postaci ferii zimowych, które trwać będą od 29 stycznia do 11 lutego 2018 r.

Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych ferii :)

Małgorzata Pawłowska