Bal karnawałowy klas młodszych

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » Bal karnawałowy klas młodszych

BAL KARNAWAŁOWY

19 stycznia b.r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna przemieniła się w prawdziwą salę balową.

W szkole zaroiło się od policjantów, strażaków, rycerzy, księżniczek, wróżek i innych postaci ze świata bajek. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci.

Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom, jak i rodzicom. Były korowody, kółeczka i tańce w parach.

Chwile przerwy w tańcach, dzieci umilały sobie słodkim poczęstunkiem. Nie obyło się bez wizyty Św. Mikołaja, który wręczył dzieciom paczki.

Wszystkim bardzo się podobało. Zabawa karnawałowa była miłym akcentem po trudach I semestru.

Wszystkim uczniom życzymy wspaniałych ferii i bezpiecznych zabaw zimowych.

Anna Zubkowicz