Szlachetna Paczka

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » Szlachetna Paczka

Szkoła Podstawowa w Jantarze po raz kolejny wzięła udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej Szlachetna Paczka. Głównym założeniem akcji jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy. W ramach Szlachetnej Paczki docieramy z pomocą do rodzin najbardziej potrzebujących, w szczególności do rodzin wielodzietnych, oraz do osób starszych i samotnych.
                W  ramach akcji uczniowie, nauczyciele i rodzice przynosili artykuły spożywcze, środki czystości i artykuły papiernicze dla rodzin w potrzebie. Wszystko zostało spakowane przez naszych wolontariuszy i przekazane do punktu zbiorczego.  W rezultacie nasza szkoła otrzymała dyplom  z  podziękowaniem  za udzieloną pomoc.
                Jeszcze raz pięknie dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie:)
                                                                                                     Małgorzata Pawłowska

Danuta Sokołowska