Wyjazd do „Loopy’s World

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » Wyjazd do „Loopy’s World

24 listopada 2017 r. 44 osobowa grupa uczniów klas IV-VII Szkoły Podstawowej w Jantarze wraz z opiekunami wybrała się na wycieczkę do Gdańska do największego w Polsce Rodzinnego Centrum Rozrywki „Loopy’s World”.  To najbardziej wyczekiwana przez dzieci wycieczka oraz najbardziej energetyczna lekcja w-fu. Wielki plac zabaw o powierzchni 3000 m2 to raj dla dzieciaków, które uwielbiają aktywnie spędzać czas. Dzieci mogły beztrosko odkrywać świat zabawy. Po krótkim zapoznaniu z regulaminem nasi uczniowie od razu rozpoczęły zabawę. Przetestowali wszystkie  atrakcje: różnej wielkości i pochyłości zjeżdżalnie ( unikalnie stromą „zjeżdżalnie z adrenaliną” i zjeżdżalnie spiralną), suwaki linowe, tory przeszkód , „suche” baseny wypełnione miękkimi piłeczkami, armatki wystrzeliwujące piłeczki, trampoliny, kolorowe boiska, tunele, tajemnicze przejścia, tor saneczkowy, mini ściankę wspinaczkową oraz automaty uruchamiane za pomocą monet. W trakcie pobytu dzieci wzięły udział w lekcji edukacyjnej a także otrzymały małą przekąskę i coś do picia. Zmęczeni, ale szczęśliwi powróciliśmy do szkoły około godziny 15.15. Wyjazd do Loopy’s World dostarczył dzieciom niezapomnianych wrażeń i został jednomyślnie okrzyknięty  jako ,,najlepsza wycieczka na świecie!"

Anna Jarosz