Sukcesy naszych uczniów

Jesteś tu: » Strona startowa » Sukcesy naszych uczniów

 




Rok szkolny 2016/2017





 

 

Ogólnpolski Konkurs z Matematyki Albus 2017



Natalia Malicka - kl. VI - wyróżnienie

Szymon Hudomięt - kl. IV - wyróżnienie

 



Ogólnpolski Konkurs Języka Angielskiego Albus 2017



Natalia Malicka - kl. VI - laureat

Juliusz Heinzel - kl. V - laureat

Szymon Hudomięt - kl. IV - wyróżnienie

Zofia Kaczorowska - kl. IV - wyróżnienie

Maciej Malicki - kl. IV - wyróżnienie





Powiatowy Konkurs Matematyczny "Umiejętny Matematyk"


  

Borys Nicgorski- klasa IV,

Tadeusz Szwagrzyk- klasa V,

Natalia Malicka - klasa VI,  II m. i tytuł „Umiejętnego Matematyka”





Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"


 

wyróżnienie:

Angelika Jarosz kl. II

Karol Konat kl. III

Maciej Malicki kl. IV

Szymon Hudomięt kl. IV

Natalia Malicka kl. VI



 

 

XXI Gminny Konkurs Plastyczny


"Zachowaj Trzeźwy Umysł"



Kategoria klas I-III


- Angelika Jarosz, klasa II - II m

- Magdalena Sygut, klasa II - wyróżnienie


Kategoria klas IV-VI


- Zuzanna Pawłowska, klasa VI - II m

- Wiktoria Gemza, klasa VI - II m

- Urszula Lewicka, klasa IV - II m

- Anna Ptak, klasa IV - wyróżnienie

- Paulina Szulęcka, klasa V - wyróżnienie





VI  Konkursu Recytatorskiego „Barwy jesieni”

 

 

 

Kategoria klas I-III

 

- Karol Konat, klasa III a - I m

 

- Aleksander Iwaniak, klasa III a - III m

 

- Wiktoria Watkowska, klasa III a - wyróżnienie

 

- Angelika Jarosz, klasa II - wyróżnienie

 

 

 

Kategoria klas IV-VI

 

- Bartosz Lityński, klasa VI - I m

 

- Natalia Malicka, klasa VI - II m

 

-Szymon Hudomięt, klasa IV - III m

 

-Olaf Fiszer, klasa VI - wyróżnienie





Otwarte Mistrzostwa Gminy Stegna w pływaniu

 


 

Kategoria kl. III- IV

 

Barbara Koźlik IV m

 

Wiktoria Watkowska VI m

 

Karol Konat X m

 

Zofia Kaczorowska II m

 

 

 

Kategoria kl. V-VI

 

Julia Łabuda I m

 

 

Bieg Niepodległości

 

 

 

- Wiktoria Watkowska kl. IIIA - II m.


- Jan Vanhoof IV - III m.

 



Konkursu wiedzy ekologicznej pod hasłem „ Jestem integralną częścią przyrody – ptaki bogactwem Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana i jego otuliny”.



 

- Natalia Malicka  kl. VI - IV m.

 

- Jaśmina Natkańska  kl. V  - VIII m.

 

- Maja Widanka  kl. V - XI m.




Laureaci w  I Gminnym Konkursie Ekologiczny pn. „Makulaturę Dasz - Nagrodę Masz”- edycja 2016.

 

 

 

- Natalia Popielarska kl. V

 

- Maja Widanka kl. V

 

- Tadeusz Szwagrzyk kl. V

 




Rok szkolny 2015/2016






 

 Gminny Konkurs Plastyczny "Gry i zabawy na każdą porę roku"


- Zofia Kaczorowska kl. III - I miejsce

- Jakub Hnatiuk kl. I - II miejsce

- Agnieszka Gołaś kl. IIa - III miejsce

- Angelika Jarosz kl. I - wyróżnienie



Gminny Konkurs Plastyczny "Twoje zdrowie i szczęście zależy od Ciebie"


- Zuzanna Pawłowska kl.V - II miejsce

- Natalia Sakwińska kl. VI - II miejsce

- Wiktoria Gemza kl. V - wyróżnienie

- Julia Łabuda kl. V - wyróżnienie





Powiatowy Konkurs Plastyczny "Gdzie woda, tam życie"


wyróżnienie:

- Nikola Grzesik kl. IV

- Natalia Malicka kl. V

- Zuzanna Pawłowsla kl. V

- Daria Danelska kl. VI

- Natalia Sakwińska kl. VI






Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2016"


- Karol Konat kl. IIa - wyróżnienie

- Jakub Zabost kl. III - wyróżnienie

- Hubert Nicgorski kl.VI - wyróżnienie





Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Ekoplaneta"


- Maja Widanak kl. IV - bardzo dobry wynik

- Hubert Nicgorski kl. VI - bardzo dobry wynik

- Paulina Szulęcka kl. IV - wyróżnienie

- Olaf Fiszer kl. V - wyróżnienie


opiekun Anna Suska-Sochaczewska





Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ALBUS 2016

 


 

kl.IV

 

Paulina Szulęcka - wyróżnienie

 

Juliusz Heinzel - wyróżnienie

 


 

kl. V

 

Natalia Malicka - wyróżnienie

 


 

kl. VI

 

Oliwia Szymańska - laureat

 

Hubert Nicgorski - wyróżnienie

 

Remigiusz Żebrowski - wyróżnienie

 


 

 





Wojewódzki Finał Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

 

10 miejsce - drużyna w składzie

Julia Łabuda kl. V

Natalia Ostap kl. VI

Hubert Nicgorski kl. VI

Szymon Szwaczka kl. VI


Hubert indywidualnie zdobył III miejsce.



Gminny i Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym


I miejsce - drużyna w składzie:

Julia Łabuda kl. V

Natalia Ostap kl. VI

Hubert Nicgorski kl. VI

Szymon Szwaczka kl. VI

 



II Konfrontacje Twórczości  Artystycznych


 

I miejsce –Zespół Teatralny Bursztynki



Konkurs Recytatorski w Bibliotece w Stegnie


 

Klasy I-III

 

I miejsce- Karol Konat, klasa II a

 

I miejsce-Klaudia Cieśluk, klasa II b

 

II miejsce-Antoni Ambroziak, klasa II b

 

II miejsce-Szymon Hudomięt, klasa III

 

III miejsce-Barbara Koźlik, klasa II b

 

wyróżnienie- Zofia Kaczorowska, klasa III

 

 

 

Klasy IV-VI

 

I miejsce- Natalia Malicka, klasa V

 

wyróżnienie-Oliwia Ostap, klasa V





Ogólnopolski Konkurs Plastyczny w ramach Kampanii

 „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

 

 

Laureaci:

 

Jaśmina Natkańska kl. IV  

Natalia Malicka kl. V 

Martyna Malicka kl. V



Zofia Kaczorowska kl. III - I miejsce

Jakub Hnatiuk kl. I - II miejsce

Agnieszka Gołaś kl. IIa - III miejsce

Angelika Jarosz kl I. - wyróżnienie


 









Rok szkolny 2014/2015






 

 

Mistrz Ortografii Szkoły Podstawowej w Jantarze

 

 


 

Szkolny Mistrz Ortografii 2015r.-Adam Terlikowski, klasa VI

 

 

 

Szkolny Mistrz Ortografii 2015r.-Cecylia Vanhoof, klasa VI

 

 

 

Mistrz Ortografii Klasy VI 2015r.-Martyna Malicka

 

 

 

Mistrz Ortografii Klasy V 2015r. -Daria Danelska

 

 

 

Mistrz Ortografii Klasy IV 2015r.-Natalia Malicka






 

Szkolny Konkurs „Kto najlepiej poznał mity?

 

 

 

I miejsce i tytuł „Znawcy mitów greckich” - Cecylia Vanhoof, klasa VI

 

 

 



 

Gminny Konkurs Plastyczny w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

 

 

 

Klasy I-III

 

 

 

III miejsce-Jaśmina Natkańska, klasa III

 

 

 

wyróżnienie-Agnieszka Gołaś, klasa I a

 

 

 

wyróżnienie-Zofia Kaczorowska, klasa II

 

 

 

Klasy IV-VI

 

 

 

I miejsce-Oliwia Klejna, klasa V

 

 

 

III miejsce-Natalia Bejnarowicz, klasa VI

 

 

 

wyróżnienie-Natalia Malicka, klasa IV

 

 

 

wyróżnienie-Zuzanna Pawłowska, klasa IV




 

Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUSEK

 

 

 

13.miejsce-Zofia Kaczorowska, klasa II

 

 

 

13.miejsce-Jakub Szuta, klasa II

 

 

 

15.miejsce-Weronika Szatkowska, klasa II




 

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii”

 

 

 

I  miejsce- Maja Widanka, klasa III




Gminny konkurs „W świecie baśni i bajek”

 

I miejsce- Maja Fiszer, Aleksander Iwaniak, Karol Konat, klasa I a

 

III miejsce- Hanna Masternak, Alexander Rzeszutek, Marcel Werbowy, klasa I b  




Powiatowy Konkurs Matematyczny „Umiejętny Matematyk”

 

III miejsce-Cecylia Vanhoof, klasa VI


 

 


Kangur Matematyczny


 

wyróżnienie-Hubert Nicgorski, klasa V

 

wyróżnienie-Cecylia Vanhoof, klasa VI

 

 

 

 

 

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Mistrzostwo Gminy i Powiatu


Natalia Ostap kl. V

Natalia Sakwińska kl. V

Szymon Szwaczka kl. V

Hubert Nicgorski kl. V




Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

 

Cecylia Vanhoof, uczennica klasy VI, została laureatką konkursu.

 

Cecylko! Gratulujemy wspaniałego wyniku.

 

 

 

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

 

Cecylia Vanhoof  z klasy VI zakwalifikowała się do III etapu( wojewódzkiego) konkursu, który odbędzie się 27 stycznia 2015r. w Gimnazjum nr 26 w Gdańsku Wrzeszczu.



 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

 

Cecylia Vanhoof  z klasy VI zakwalifikowała się do III etapu (wojewódzkiego) konkursu, który odbędzie się 25 stycznia 2015r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Wejherowie.



 

 

Szkolny konkurs na ozdobę bożonarodzeniową               

 

Kategoria I (3-4- latki, klasa „0”, klasa I b)

 

I miejsce -Oliwier Demidiuk

 

II miejsce-Lena Fiszer

 

III miejsce-Wiktoria Deka, Marta Kaczorowska, Oliwier Geka

 

wyróżnienie-Milena Stęplewska, Antoni Stęplewski, Natan Geka

 

Kategoria II (klasa I a, II, III )

 

I miejsce –Emilia Murawska

 

II miejsce-Maja Widanka

 

III miejsce-Kamil Bondaruk, Zofia Kaczorowska, Paulina Szulęcka

 

Kategoria III (klasa IV, V, VI )

 

I miejsce –Weronika Bando

 

II miejsce-Alicja Wawrzyńczak, Zuzanna Pawłowska, Piotr Dragan

 

III miejsce-Maciej Kubik

 

wyróżnienie-Nikodem Kasiewicz, Natalia Bejnarowicz, Natalia Malicka